17 września 2021

DDS

Życiowe teksty

Kwiaty to dla nas jeden z artystycznych środków wyrazu

Dlatego tworząc ślubne dekoracje, nie ograniczamy się wyłącznie do wystrojenia wnętrza kościoła czy sali pojedynczymi roślinkami lub przypadkowo skomponowanymi bukietami. Kwiatowe dekoracje to nasza specjalność. Dbamy o to, aby możliwie jak najdokładniej oddawały temperament Młodej Pary i wpisywały się stylistycznie w otoczenie.

Jedyny taki dzień

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga długich przygotowań i solidnego przemyślenia. Dlatego tak wielką wagę przykłada się do każdego szczegółu – ubioru, dodatków czy wystroju. Dekoracja kościoła w Warszawie to nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko znajomości technik łączenia kwiatów, ale także dopasowania ich do wnętrza – a to wszystko musi być jeszcze zgodne z wymaganiami Klienta. Nasza pracownia florystyczna spełnia wszystkie te warunki. Oferta pracowni florystycznej SunFlower nie ogranicza się tylko do kwiecistej oprawy. To przede wszystkim aranżacja całej przestrzeni, w której odbywa się uroczystość.

Portfolio

Jako firma istniejąca już od kilku lat na rynku dysponujemy bogatym portfolio. Znajdziecie w nim wcześniejsze projekty, które mogą stać się inspiracją do Waszego. Tak jak ślub dla każdej pary jest najważniejszym wydarzeniem, tak i dla nas każdy Klient jest najważniejszy. Każda dekoracja kościoła w Warszawie to dla nas okazja do sportretowania osobnej historii.

Wystrój wnętrza

To nie tylko wkomponowanie kilku ładnych kwiatków pomiędzy kościelne ławy. To spójna całość, w której nie ma miejsca na przypadek. Dbamy o to, aby florystyczne kombinacje wpisywały się w wygląd pomieszczeń, a także współgrały z ubiorem Młodej Pary. Dlatego dekoracja kościoła w Warszawie to całościowa aranżacja przestrzeni z uwzględnieniem oczekiwań Zakochanych.

Profesjonalizm

Nasza praca to połączenie zaangażowania z pasją. Jesteśmy artystami, dla których estetyka stoi na pierwszym miejscu. Dysponujemy wieloma ciekawymi pomysłami, ale każdemu projektowi towarzyszą obszerne rozmowy z Klientami. Dekoracja kościoła w Warszawie to zatem na swój sposób projekt zespołowy: Wasze życzenia, nasze pomysły i wykonanie, a najistotniejsze ostatecznie okazuje się Wasze zadowolenie. Za pomocą aranżacji wnętrza świątyni chcemy podkreślić wyjątkowość wydarzenia i sprawić, aby pozostało w pamięci na zawsze.

wedding planner poznań okularki pływackie