25 października 2021

DDS

Życiowe teksty

Kilka praktycznych porad projektowania zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne złocone nie są prostą sprawą. Co prawda dziś jest bardzo szeroki dostęp do wszelkiego rodzaju asortymentu w tej branży, jednak jest on na tyle zróżnicowany, że sama decyzja jest także nie lada wyzwaniem. Problem z realizacją takiego zadania będą mieli przede wszystkim wszyscy ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z jakimkolwiek projektowaniem graficznym i nie mają poczucia stylu.

Dla nich i wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o praktycznych wskazówkach, przygotowaliśmy wypunktowane kwestie:

 • Po pierwsze – spójność to źródło sukcesu. Bardzo często spotykany problem dotyczy w istocie mieszania różnych styli na wszelkich płaszczyznach wydarzenia. Jak się jednak okazuje, wszystkie pomysły powinny zamykać się w jeden, konkretny.

  Nie ma co kombinować z wieloma propozycjami, bo w rezultacie może przyczynić się to do wielkiego chaosu;

 • Druga sprawa to wybór odpowiedniego kształtu i wielkości zaproszenia. Najbezpieczniejszym wyjściem dla tych, którzy nie znają się na projektowaniu – będzie zdecydowanie się na tradycyjne formy. Nie oznacza to jednak, że te trudniejsze i bardziej skomplikowane są niemożliwe do zrealizowania.

  Coraz częściej spotyka się wymyślne zaproszenia w rozmaitych kształtach, które wprost zaskakują gości. Być może taki pomysł jest dobrym rozwiązaniem na twoje zaproszenie ślubne;

 • Projektowanie zaproszeń ślubnych dziś odbywać się może kilkoma kanałami. Największe źródło inspiracji znaleźć można na dedykowanych stronach internetowych.

  www.4u-noise.org.pl

  To tam zamówimy najbardziej wymyślne zaproszenia. Zazwyczaj ludzie decydują się na sprawdzone pomysły, jednak można także pokusić się na projekty spersonalizowane. Może to kosztować jednocześnie nieco więcej, ale poczucie satysfakcji, że zaproszenie jest niepowtarzalne jest tego warta;

 • Zanim jednak przejdziemy do kwestii samego projektowania, dobrze jest przejrzeć oferty rynku.

  Dziś dostępne są takie usługi jak nawet kaligrafia, dzięki której osoba odpowiedzialna wypisuje zaproszenia ładnym krojem pisma, odręcznie. Usługa ta będzie kosztować więcej, dlatego przemyślenie budżetu będzie tak istotne;

 • Rozmyślając nad zaproszeniami ślubnymi, warto uwzględnić także temat dodatkowej papeterii ślubnej. Mowa o wszelkich etykietach, numerach stołu, winietkach, zawieszkach i kartach menu, których styl powinien być zbliżony do samego stylu zaproszeń.

.

Produkt Haftina Atelier komplety kielichowe to najwyższej jakości bielizna kieichowa pięknie haftowana